• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • 79 İzcimizle Ümraniye Aday İzci Kampına Katılıyoruz.

  Aday İzcilerimiz Kamp için Yola Çıktılar..

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü tarafından her yıl yaz aylarında düzenlenen Yaz Spor ve Kültür Etkinlikleri sonrası, etkinliklere katılan öğrencilerin ve aday izcilerin dahil oldukları Ümraniye Aday İzci Kampı için öğrencilerimiz yola çıktılar.

  Akdeniz Dinamik GSK merkezinden iki otobüsün kaldırıldığı ve velilerin de öğrenciler kadar uğurlama​ töreninde heyecanlı olduğunun gözlendiği program için kulüp başkanı ve lider izci Adem Aydın kısa bir konuşma yaptı.

  Türkiye İzcilik Federasyonu’nun organize ettiği ve Ümraniye Kent Ormanı’nda 14 Ağustos pazartesi – 20 Ağustos pazar günleri arasında gerçekleşecek Aday İzci Kampında öğrenciler 4 gün boyunca doğal hayatta yapılacaklar ve İzcilik faaliyetleri hakkında uygulamalı eğitim alacaklar. Kampın son iki gününde ise öğrenciler aday izci sertifikalarını alıp hep birlikte İstanbul turu gerçekleştirecekler.

  Kamp programına Akdeniz Dinamik GSK başkanı ve lider izci Adem Aydın ile birlikte yeni İzcilik Ortaöğretim sorumlusu Muhammed Zahid Eryılmaz ile izcilik kulübünün gelecek vadeden, temeli izciliğe dayanan izci gönüllüleri Ramazan Soytürk, Yılmaz Can Atmaca, Ataullah Aktaş, Hüseyin Yıldırım, Esad Oğuz’da dahil oldular. Kulüp olarak kampa katılım ise 2 lider izci 3 gönüllü izci, 7 ergin izci ve 67 aday izci olmak üzere toplam 79 izci olarak gerçekleşiyor.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler