• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Akdeniz Dinamik Gençlik, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda İzcileriyle Cumhuriyet Meydanı’nda.

  Akdeniz Dinamik Gençlik, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda İzcileriyle Cumhuriyet Meydanı’nda.

  Antalya Öğretmenevi Müdürü, Türkiye İzcilik Federasyonu Antalya İl Temsilcisi ve Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü eski başkanlarından Erhan Baydur yönetiminde gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yürüyüşü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı, 3 tahtalı izci lideri Talip Türkcan yönetimindeki sevgi evlerinde kalan izcilerin de katılımıyla Antalya Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü İzcilik Komisyonu lider izcileri Yunus ve Batuhan ile Güzide Kız İzci grubu lider izcilerinin izcileriyle katıldıkları ve sabah 09.00 da başlayan programda Kahraman Şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunuldu. Ardından İstiklal Marşımız’ın okunmasıyla birlikte Antalya Valisi sayın Münir Karaloğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Menderes Mehmet Tevfik Türel konuşma yaptılar.

  Sevgi evlerindeki izcilerle birlikte toplam 42 izci, 4 lider izci, 3 tahtalı lider izci Talip Türkcan ve TİF Antalya İl Temsilcisi Erhan Baydur refaketinde protokol erkanını selamlayarak devam eden yürüyüş ve etkinlikler, izcilerin toplu çekildikleri fotoğraf ile 11.00 de sona erdi.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler