• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Akdeniz Dinamik Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Yaz Etkinlikleri Başladı.

  Akdeniz Dinamik Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Yaz Etkinlikleri Başladı.

  AKÇED çatısı altında 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren Akdeniz Dinamik Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü 2017 yılı Yaz etkinliklerine bugün başladı.

  Kız ve erkek öğrencilere yönelik yatılı ve gündüzlü 5 hafta sürecek, eğitirken eğlendirmek, aynı zamanda Milli ve Manevi değerlere sahip bir gençlik yetiştirmek gayesiyle gerçekleştirilen Yaz etkinlikleri Antalya Haymeana Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 7-15 yaş arası Kız ve Erkek öğrencilere Gündüzlü olarak, Korkuteli ilçesinde ise 12-15 yaş arası Erkek öğrencilere Yatılı olarak devam edecek.

  Öğrencilerin ilk gün heyecanlarının gözlemlendiği Yaz etkinliklerinin 6. haftasında gündüzlü öğrencilere 3 günlük, yatılı öğrencilere ise 1 haftalık doğa kampı gerçekleştirilecek. Yüzme, okçuluk, basketbol, masa tenisi, izcilik bowling, survivor, izcilik vs sportif etkinliklerin yer aldığı Yaz etkinliklerine kaydolmak isteyen ve zamanında başvuramayan ailelerin geç kalmadan kayıt için kendileri ve Akdeniz Dinamik Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü resmi sitesi ve Facebook hesaplarındaki kayıt linkinden kayıt yaptırabileceklerini aktaran Kulüp Başkanı lider izci Adem Aydın, edindiğimiz tecrübeleri öğrencilerimize pozitif katkı olarak sunuyor, Allah’ın izniyle kaliteli, dolu dolu bir Yaz etkinliği geçireceğimizin sözünü değerli velilerimize veriyoruz” diyerek Akdeniz Dinamik Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü 2017 Yaz Etkinliklerinin açılışını gerçekleştirdi.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler