• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü, Bilek Güreşi Ekibiyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü Ziyaret etti.

  Akdeniz Dinamik Gençlik SK Bilek Güreşi Ekibi’nden Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne Ziyaret gerçekleştirildi.
  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Bilek Güreşi ekibi Kulüp Başkanı Adem Aydın, Spor Komisyonu başkanı Beytullah Aktaş, İlyas Demiralp, Dünya Bilek Güreşi Şampiyonu Ferit Osmanlı, 2017 Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonu Serkan Bayram, Türkiye 3’ncüsü Muammer Taylı ile Şampiyona sonrası bir dizi ziyarette bulunmak için Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacı Caferoğlu’nu makamında ziyaret etti.
  Kulüp başkanı Adem Aydın Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’nün faaliyetlerini anlattıktan sonra Bilek Güreşi ekibinin Antalyamız adına göstermiş olduğu başarıyı anlatarak, “Kazanmış olduğumuz Türkiye Şampiyonluğu ve dereceleri Antalyamız’a hediye ediyoruz” dedi.
  İl müdürü Hacıcaferoğlu, Akdeniz Dinamik GSK’nın gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür ederek, bu derecelerin hangi çalışma ortamında elde edildiğini merak ettiğini belirtip, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün tüm salonlarının böyle başarılı sporcular tarafından doldurulması gerekliliğini vurguladı. Ayrıca Burhanettin Hacı Caferoğlu Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’ne çalışmalarını devam ettirebilmeleri için bir salon tahsis edecekleri sözünü verdi. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonu Ferit Osmanlı ile özel olarak ilgilenen Hacıcaferoğlu Osmanlı ile tanışma fırsatı bulduğu için de ayrıca memnun olduğunu dile getirdi.
  Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler