• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’nde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’nde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti.

   

  Kurulduğu günden bu yana Antalya’da Gençlik, İzcilik, Spor, Değerler Eğitimi ve daha birçok konuda gençlerimizin yanında yeralan Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’nde devir teslim töreni yapıldı.

  4 yıldır kulüp başkanlığını yürüten, kendinden önceki başkanlar gibi her sorumluluğu yerine getiren, zaman kavramını gençler için ortadan kaldıran lider izci Adem Aydın, kulüpte çeşitli görevlerde bulunan, aynı zamanda kulübün kurucu üyelerinden olan Beden eğitimi öğretmeni, çeşitli dallarda sportif faaliyetler gerçekleştiren Ali Dilmen’e başkanlık görevini devretti.

  Devir teslim törenine, geçmişten günümüze Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü içerisinde görev alan, gönül veren, izcisi olan 100’e yakın gönüldaş şahitlik etti.

  Geçmiş dönem Kulüp başkanları Mehmet Merdun, Erhan Baydur’un hazır bulunduğu törende Lider İzci Adem Aydın, “Biz başkanlığı devrederken bir bayrak yarışında gibi bize tebliğ edilen bu kutsal emaneti 4 yıl gururla taşıdıktan sonra daha iyi seviyelere getireceğine emin oldugum değerli dostum, gardaşım Ali Dilmen’e devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Başkanlığım süresince birlikte çalıştığım, desteğini hep hissettiren Beytullah Aktaş, İsmail Memiş, Hasan Çardak, A.Abdullah Turhan, Ozkan Çıtak, İlyas Demiralp, Mehmet Güneş, Abdullah Çelik, Yasin Esad Kara, M.Ziya Kök, M.Muhsin Pişirici Halil Dönmez, Yunus Altuntaş, Mustafa Mutlu ve tüm ekip arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Ali kardeşimize desteğimizi sürdüreceğiz. Biz bir aileyiz” dedi.

  Yeni başkan Ali Dilmen’de kuruluşundan bugüne icerisinde yeraldığım Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü ailesinde başkanlık görevini layıkıyla yerine getireceğime inancım tam. Başta Adem liderimiz ve ekibi olmak üzere ve bugüne kadar bu görevi yürüten yine aynı şekilde komisyonlarda yeralan tüm abilerimize, kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah burada toplanan kardeslerimizle birlikte gençlerimizle daha güzel işler yapacak ve çıtamızı daha yükseklere çıkaracağız. Davetimizi kırmayıp gelen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

  Program ikram ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler