• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Akdeniz Dinamik GSK Yaz Etkinlikleri Öğrencileri 15 Temmuz Şehidi Yasin Naci Ağaroğlu’nu Kabri Başında Ziyaret Ettiler.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Yaz Etkinliği Öğrencileri, Şehit Yasin Naci Ağaroğlu’nu Kabri Başında Ziyaret Ettiler.

  Henüz 21 yaşında iken kaldığı yurtta 15 Temmuz gecesi ülkemizin geleceğine kasteden hain darbe teşebbüsünü öğrenir öğrenmez Genel Kurmay Başkanlığı önüne gelip, vatanına sahip çıkarken helikopter ateşiyle şehit düşen kahraman şehidimiz Yasin Naci Ağaroğlu, Korkutelideki mezarı başında 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında anıldı.

  Henüz 21 yaşında vatanı uğruna gözünü kırpmadan sokağa çıkan ve darbeciler tarafından şehit edilen Yasin Naci Ağaroğlu, onun gösterdiği yolda izinden gideceklerini belirten Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Korkuteli Erkek Yatılı Yaz Okulu öğrencileri tarafından mezarı başında ziyaret edildi, okunan Sure-i Şerif ve tesbihatlar ruhuna bağışlandı.

  Korkuteli Yaz Etkinlikleri sorumlusu Av. M.Mübin Pişirici:
  “Belletmenlerimiz gözetiminde Şehidimizin kabrini ziyaret ettik. Onun gösterdiği kahramanlık destanı bizlere örnek olacak ve tarihimizde hiçbir zaman unutulmayacak. Kulüp olarak hedefimiz her zaman Milli ve Manevi bilinci öğrencilerimize nakşetmek. Rabbim bizlere bir daha böyle hain teşebbüsler yaşatmasın.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler