• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Antalya ÇEKÜD’ün Türkiye Geneli Fidan Dikme Etkinliğine Katıldık.

  ÇEKÜD Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde Tüm Türkiye’de aynı anda gerçekleştirilen ve “Köklerimiz Bu Topraklarda” temalı 100 bin fidan dikimi gerçekleştirdi.

  Akdeniz Üniversitesi Kampüsü’nde gerçekleşen etkinliğe Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ahmet Ögke, Akdeniz Üniversitesi Genel Sekreteri Ali Serinoğlu, Sağlık Kültür Spor Daire Bsk.yrd. Hüseyin Köseoğlu, ÇEKÜD İl Temsilcisi Akdeniz Üniversitesi Ogr.Grv. Ozkan Çıtak Akdeniz Üniversitesi Ogr.Grv. A. Abdullah Turhan, AKÇED Başkanı İbrahim Ceylan, AKÇED Genel Sekreteri Süleyman Koca, Mimar Sinan Mühendisler Birliği Antalya temsilcisi Aliihsan Serdaroğlu, Kritik Analitik Düşünme Platformu İl Temsilcisi Mehmet Burak Cam,Akdeniz Dinamik GSK adına İletişim Kom.Bsk. Hasan Çardak ve Antalya Gençlik Meclisi Başkan vekili M.Mubin Pisirici ile Üniversite öğrencileri ve Antalya halkı katıldı.

  7’den 70’e her yaştan insan yeraldığı etkinlikte herkesin dikili bir fidanı olması amaçlanarak önceden yerleri hazırlanan alanlara çeşitli türlerde çam fidanları dikildi. Çocuklar da anne babalarıyla dikime eşlik ettiler.

  Akdeniz Üniversitesi Gezi ve Doğa Sporları Kulübü yöneticisi ve üyeleri de fidan dikiminde hazır bulundular.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler