• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Birlikte Okuma Etkinliği Antalya’da Tamamlandı.

  Akdeniz Dinamik GSK, Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 6 Tanıtım Faaliyetleri kapsamında Antalya’nın 4 farklı noktasında kitap okuma seferberliği yaparak farkındalık oluşturmaya çalıştı.

  Alanya ilçesi dahil olmak üzere Karaalioğlu Parkı Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu önü, Şarampol Kapalı yol Havuzbaşı ve Akdeniz Üniversitesi Olbia Çarşısı’nda gerçekleştirilen Oku – Öğren – Anla – Yaşa sloganıyla gerçekleştirilen “Birlikte Okuma Etkinliği”nde Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü konulu yarışmanın kitabı okundu. Kitabı olmayanların da standlardan temin etti.

  3 farklı basımı yapılan ve her yaşa uygun olarak hazırlanan yarışma kitabının yazarı merhum Prof.Dr. Mahmud Esad Coşan Hocaefendi’nin, akıcı, her yaşa hitap eden anlaşılır bir dille kaleme aldığı makalelerden derlenen Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü adlı eseri, Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz sloganıyla bu sene farklı etkinliklerle yarışmacı ve takipçileriyle buluşuyor.

  Geçtiğimiz sene Kur’an-ı Kerim Meali konulu Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 5’te Antalya genelinde 29 bin Türkiye çapında ise yarım milyon yarışmacı sayısına ulaşmıştı.

  6’ncısı gerçekleştirilecek yarışmada bu sene farklı olarak 10 yaşa kadar küçük yarışmacıların ilgisini yüksek tutabilmek için görsellere ağırlık verildi.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler