• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • “Dinamik Buluşmalar” Boya Topu Organizasyonu ile Gençlerle Kent Orman’da.

  “Dinamik Buluşmalar” Boya Topu Organizasyonu ile Gençlerle Kent Orman’da.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Gençlik Komisyonu’nun geçtiğimiz sene uygulamaya aldığı projelerden olan “DİNAMİK BULUŞMALAR” eğlenceli etkinlikleri ve değerli konuklarıyla liseli gençlerle buluşmaya devam ediyor.

  Bu sene ilk dış faaliyetini Kepez Kent Ormanı’nda Boya Topu (Paintball) ile yapan “Dinamik Buluşmalar”ın ilk konuğu Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü, aynı zamanda Akdeniz Dinamik GSK eski başkanlarından sayın Mehmet Merdun oldu.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Gençlik Komisyonu’nun Kepez Kent Ormanı’nda Boya Topu etkinlik alanında gerçekleştirdiği programa Akdeniz Dinamik’in Lider izcileri ve ekibi de dahil oldu.

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın yıl dönümünde saat 17.15 te başlayan etkinlikte liseli gençler ve Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde Cumhuriyet Meydanı’nda yürüyüş gerçekleştiren, etkinliklere katılan lider izciler Yunus Altuntaş, Batuhan Karagöz ve ekibi ” Boya Topu” Organizasyonunda Dinamik Buluşmalar’ın bu etkinliğinde takım olarak eğlendiler.

  Boya Topu’nda (paintball) eğlenceli zamanlar geçiren gençler, sohbet konuğu Kepez Anadolu Anadolu Lisesi müdürü, Edebiyatçı Mehmet Merdun ile ilmi ve manevi gelişim açısından güzel zaman geçirdiler.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Gençlik Komisyonu Başkanı M.Mübin Pişirici, liseli gençlerimizle yeni dönemde, onların da içerisinde oldukları program ve değerli konuklarımızla “Dinamik Buluşmalar” ı devam ettireceğiz. Gençlerimizi kötü unsurlardan uzaklaştırarak milli ve manevi bilinci kazandıracağız.” dedi.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler