• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Genç Bilekler Okul Seçmeleri Başladı.

  Genç Bilekler Okul Seçmeleri Başladı.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Bilek Güreşi’nde Türkiye ve Avrupa Şampiyonaları hazırlık çalışmalarını yeni yetenekleri bünyesine katarak devam etmek istiyor.

  Bu sene 2 Türkiye Şampiyonluğu, 3 ve 5.likler elde eden; Milli takıma seçilen iki sporcusuyla Polonya’da düzenlenen Avrupa​ şampiyonasına katılan Antalya’nın gururu Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü, bilek güreşi ekibi ile liselerde genç yetenekler arıyor.

  Gençleri Atasporumuz Bilek güreşine ve spora yönlendirmek, usta antrenörleri ile Milli takıma kadar devam eden süreçte Antalyamızı ve Ülkemizi gururla temsil etmelerini sağlamak için çalışan Bilek güreşi ekibi ile Akdeniz Dinamik, okul seçmelerini Kepez Anadolu Lisesi, Varsak Anadolu Lisesi, Hacı Ekrem Şerife Yazaroğlu İmam Hatip Lisesi ve Antalya Anadolu İmam Hatip lisesi ve Antalya Spor Lisesi’nde tamamladı.

  Okul idarecilerinden alınan gerekli izinler sonrası öğrencilerle biraraya gelen Akdeniz Dinamik Bilek güreşi ekibi, antrenör ve Bilek güreşi il hakemleri İlyas Demiralp ve Mehmet Güneş gözetiminde Atasporumuz Bilek güreşi hakkında bilgi sundular. Yanlarında getirdikleri Bilek güreşi masasında tanıtım ve seçmeler de gerçekleştiren antrenörlerden İlyas Demiralp şöyle konuştu.

  “Kulüp olarak Atasporumuz Bilek Güreşine ayrı bir önem veriyoruz. İstekli gençlerimizi okullarımızda karşımızda görmek bizleri ayrıca heyecanlandırıyor. Bu sene sporcularımız Serkan Bayram ve Muammer Taylı, 2 Türkiye Şampiyonluğu ve Avrupa Şampiyonası’nda 5’ncilik kazanarak bizleri onurlandırdılar. Onları da okul seçmelerinden bünyemize katmıştık. Yeni yeni Serkanların ve Muammerlerin çıkacağına eminiz.

  Önümüzde İl elemelerimiz var. Seçmelere ve antrenmanlarımıza devam edeceğiz”

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler