• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Konyaaltı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Memiş’e Ufka Yolculuk Tanıtım ve “Hayırlı Olsun” Ziyareti Gerçekleştirdik

  Konyaaltı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Memiş’e Ufka Yolculuk Tanıtım ve Hayırlı Olsun Ziyaretindeydik.

  Ufka Yolculuk tanıtım ekibi, Konyaaltı İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Abdullah Memiş’i makamında ziyaret ettiler.

  Akdeniz Dinamik GSK başkanı ve Ufka Yolculuk İl Sorumlusu Adem Aydın, Son Peygamber Platformu ve Ufka Yolculuk Sosyal Medya sorumlusu Meral Atay, Kepez Devlet Hastanesi Destek Hizmetler Müdürü ve UY tanıtım gönüllüsü Erdem Atay’ın yer aldığı heyet, yeni görevi nedeniyle Dr Abdullah Memiş’e , hayırlı olsun dileklerini ifade edip, Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 6 tanıtımını da gerçekleştirdiler.

  Dr.Abdullah Memiş, Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları’nın kendileri tarafından da takip edildiğini, halkla iç içe bir çalışma olarak gördüğü yarışmaya destek vereceklerini dile getirdi.

  Merhum Prof.Dr. Mahmud Esad Coşan Hocaefendi’nin kaynak eserinden istifade edilerek hazırlanan “Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü” konulu Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 6’nın sloganına da vurgu yapan Dr. Abdullah Memiş “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” diyerek; günümüzde önemi bir kez daha anlaşılan konu nedeniyle yarışma tanıtım heyetine teşekkür etti.

  Heyet adına samimi duygularından ötürü Dr.Abdullah Memiş’e teşekkür eden UY il sorumlusu Adem Aydın ” Tanıtım ziyaretlerinde bizleri takip eden böyle kıymetli insanların huzurunda bulunmak bizleri mutlu ediyor. Sayın Memiş’in de ifade ettiği üzere bu yıl seçilen yarışma konumuz, içinden geçtiğimiz süreçte oldukça isabetli bir tercih olmuştur. Bizleri kabul ettikleri için Konyaaltı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Memiş’e teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz”dedi.
  Ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler