• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Milli Sporcularımızdan KONDER’e Teşekkür Ziyareti.

  Milli Sporcularımızdan KONDER’e Teşekkür Ziyareti.

  Bilek Güreşi Milli Takımıyla Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’na katılan Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü sporcuları Serkan Bayram ve Muammer Taylı, vermiş olduğu desteklerden dolayı Konyaaltı Kültür Eğitim Sanat ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (KONDER) Başkanı Durali Kolpak’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

  Dernek başkanı Kolpak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken şunları söyledi. ” Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Başkanımız Adem Aydın bey ile birlikte genç sporcularımızı tebrik ediyorum. Genç yaşta gerçek Ata sporumuz Bilek Güreşi’nde önce Türkiye Şampiyonluğu, sonrasında da Milli forma ile Avrupa Şampiyonası’na ilk kez katılmalarına rağmen 5 ve 6’ncılık dereceleri elde edip bizleri gururlandırdılar. Ülke çapında dereceler elde eden değerli sporcularımıza desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Onların yanındayız.”

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü başkanı Adem Aydın’ da ziyaret için şöyle konuştu. ” 16 Mayıs’ta Polonya’nın Katowice şehrine gönderdiğimiz Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonumuz Serkan Bayram ve Muammer Taylı ile birlikte spora ve sporculara desteğini esirgemeyen değerli başkanımız Durali Kolpak beye katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulunduk. Sporcularımızı okullarında keşfettik ve şimdi Türkiye Şampiyonlukları ve Avrupa derecelerimizi elde ettik. Düzenli çalışmanın yanında teknik ve taktik antrenmanlarda Dünya Bilek Güreşi Şampiyonumuz Ferit Osmanlı’nın desteğini sürekli hissettik. Durali bey gibi atasporumuza destek veren değerli başkanlarımızın katkıları ile Ata Sporumuzu Antalya başta olmak üzere ülkemiz gençlerine hem sevdireceğiz hem de büyük başarılara Akdeniz Dünamük Gençlik Spor Kulübü olarak imza atacağız”

  Ziyarette Milli sporcular Serkan Bayram ve Muammer Taylı KONDER Başkanı Durali Kolpak’a desteğinden dolayı teşekkürlerini bildirip kendisiyle hatıra amaçlı kısa bir müsabaka gerçekleştirdiler. Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü adına Sayın Kolpak’a bilek güreşi heykelciği hediye edildi.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler