• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık “Ufka Yolculuk Var” dedi.

  Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık “Ufka Yolculuk Var” dedi.

  Türkiye ve yurtdışında birçok ülkede kayıt ve tanıtımı devam eden, Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü’nü konu edinen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 6 tanıtımı Antalya ve ilçelerinde devam ediyor.

  Antalya Büyükşehir, Aksu, Kemer, Elmalı’dan sonra Serik Belediyesi’nden de Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 6 için destek geldi. Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ile gerceklestirilen ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen tanıtım ziyaretlerinde Ufka Yolculuk İl Sorumlusu Adem Aydın Çalık’a yarışma tarihçesini, konusunu ve geçtiğimiz yıllardan bugüne yarışmalarda yapılan çalışmaları Antalya’daki kayıt durumunu aktardı.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çalık, Khayrlı işlerde sorumluluk almak ve destek vermek isteriz. Tanıtım ve duyurularda da Ufka Yolculuk İl yönetimi ile irtibat halinde olacağız”dedi.

  Serik Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Öğrencilere Ufka Yolculuk Tanıtımı Gerçekleştirildi.

  Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ile yapılan ziyaret sonrası Serik Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirilen tanıtımda öğrencilere yarışma kitabından ve yarışma konusu hakkında bilgi aktarıldı. Okul idaresi tarafından, öğrencilere kayıtlarda kolaylık sağlanabilmesi için bilgisayarlı destek verileceği belirtildi.

  Serik ilçesi “Ufka Yolculuk’ta Ben de Varım” dedi.

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler