• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Ufka Yolculuk Heyecanı Ziyaretlerle Devam Ediyor

  Ufka Yolculuk Heyecanı Ziyaretlerle Devam Ediyor.

  Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 7 heyecanı, sponsor ve gönüllü üyelere gerçekleştirilen ziyaretlerle devam ediyor.

  AKÇED, Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü ve Ufka Yolculuk Yönetim Kurulu başkan ve üyelerinin tarafindan, başarılı eğitimin adresi Antalya Enerji Okulları ve Antalya Envar Okulları, enfes tatların buluştuğu mekan Divan-ı Sofra ve TÜRKSAT İl Müdürlüğü ziyaret edildi. Ziyarette yarışmanın bu sene değişen içeriği ile genel hatlarda bilgi sunuldu. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları 7 Sponsorları, yarışmaya maddi desteğin yanında yarışmacı desteği de vereceklerini, katılıma olumlu katkı sunacaklarını belirttiler.

  Ufka Yolculuk İl Sorumlusu Adem Aydın, bu sene 7.si gerçekleştirilecek olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları’na hersene verdikleri destekten ötürü bugün ziyaret ettiğimiz ve yine desteklerini beklediğimiz eğitim kurum, kuruluş ve isletmelerimize teşekkür ediyoruz. Ziyaretlerimizi sürdüreceğiz, yarışma kayıtlarımızın başladığını da duyurmak istiyorum. Her yaş ve kategoriden yarismacilarimizi www.ufkayolculuk.com adresimizi ziyarete bekliyoruz.” dedi.

   

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler