• 2

  Slayt
 • 1

  Slayt
 • Slayt
 • Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları Antalya İl Temsilciliği tarafından Kepez İlçesi Baş Vaizi Fatih Tunç’a Tanıtım Ziyareti’nde Bulunuldu.

  Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları Antalya İl Temsilciliği tarafından Kepez İlçesi Baş Vaizi Fatih Tunç’a Tanıtım Ziyareti’nde Bulunuldu.

  Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü bünyesinde Antalya’da da gerçekleştirilecek olan Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 4-Hadis’te kayıtların bitimine 1 ay kala tanıtım ziyaretlerine devam ediliyor.

  Bu kapsamda Son Peygamber Platformu Antalya İl Temsilcisi Meral Atay, Kur’an’ın Anlamıyla Buluşma Platformu üyesi Cemil Altındal ve Antalya Ahlâk Kültür Çevre ve Eğitim Derneği Sekreteryası Süleyman Koca tarafından Kepez İlçesi Baş Vaizi ve Müftü vekili Fatih Tunç’a ziyarette bulunuldu.

  Antalya İl Müftülüğü ile Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü arasında imzalanan protokol kapsamında tanıtım, kayıt ve gözetmen temini konusunda destek istenen Baş Vaiz Fatih Tunç, “Hadis Konulu bu güzel yarışmanın elbette destekçisi olacağız. Üzerimize düşen ne varsa yerine getireceğiz.” dedi.

  1001 Hadis Seçkisi kitabının takdimi ve fotoğraf çekimiyle ziyaret sona erdi.

  Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Semih
   28 Şubat 2019

   Ücretsiz kitap okuyup ödünç alabilirmyiz 05545846938cevap yazar saniz sevinirim hakkınizi helal edin kusura bakmayın

  Bir Yorum Yazın

  Kategoriler